МОМЧЕТАТА НА „АТЛЕТИК“ ШУМЕН СПЕЧЕЛИХА ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР НА ИМЕТО НА ЦОНЬО ВАСИЛЕВ

Четвъртото издание на футболния турнир, който носи името на известния български футболист Цоньо Василев, събра на игрищата на ФК „Атлетик“ в Шумен малки футболисти от   6 отбора.
 В приятелската надпревара взеха участие домакините от „Атлетик“ с два отбора, тима на УСШ „Хан Крум“ Шумен, МФК „Тича“ Варна, ФК „Светкавица“ Търговище, ФК „Черноломец“ Попово. Момчетата, които показаха футболни умения бяха набор 2010/2011.
 Тимовете стартираха в турнира от две предварителни групи. Първата бе спечелена от „Атлетик“ 2, втората от „Ти-ча“ Варна. Тези два отбора се срещнаха на финал. След оспорван двубой домакините от „Атлетик“ победиха с 3:2 и взеха купата за първото място.
 В малкия финал играха отборите на УСШ „Хан Крум“ и „Светкавица“. Шуменци бяха по - убедителни в този мач и го спечелиха с 4:1, а с това заеха и третото място. Освен грамоти, купи за първите три отбора, всички тимове получиха и по една футболна топка.